Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – tai maža, bet labai funkcionali įvaizdžio detalė. Jos atsirado  XVII a. Prancūzijoje, vėliau paplito po visą pasaulį, o XIX a. tapo privalomu Europos bei Amerikos džentelmenų elementu.

Šiandien vizitinė kortelė yra įmonės ar asmens įvaizdžio dalis, kuri siejama su statuso simboliu. Jas turi visi: tiek verslininkai, tiek didelių ar mažų įmonių darbuotojai. Išvaizdi, tvarkinga, nesulankstyta vizitinė kortelė – tai Jūsų pirmasis įspūdis.

Vizitinėse kortelėse pateikiama labai trumpa informacija: kortelės turėtojo vardas ir pavardė, įmonės pavadinimas ir logotipas, adresas, telefono nr., el. paštas ir kt. Vizitinėmis kortelėmis dažniausiai pasikeičiama dalykinių pokalbių metu, todėl tekstai turi būti aiškūs, ryškūs ir gerai įskaitomi.

Jūsų įvaizdžiui įtakos gali turėti ir vizitinės kortelės spalva. Kiaušinio lukšto ar kaulo spalvos kortelės – tai gero skonio ženklas. Išskirtinio, įmantraus dizaino kortelės Lietuvoje nėra labai populiarios, tad lietuviai dažniau renkasi klasikinio dizaino popierines ar plastikines korteles. Vizitinės kortelės standartinis dydis Lietuvoje yra 90 x 50 mm, o Vakarų Europoje ji mažesnė – 85 x 55 mm arba 80 x 50 mm. Taip pat ji gali būti vienpusė arba dvipusė.

Išvaizdi, informatyvi ir skoninga kortelė – tai maža detalė, kuri gali būti Jūsų pirmasis žingsnis į sėkmę, tad Pixelline.lt komanda pasiruošusi Jums padėti žengti sėkmės kelio link!